Wypadek na stoku narciarskim. Czy trzeba mieć kask na stoku? Prawo na stoku narciarskim.

Aneta Bernat01 lutego 2022Komentarze (0)

Czy trzeba mieć kask na stoku oraz inne prawa, nakazy i zakazy obowiązujące na stoku narciarskim, których nie przestrzeganie może być powodem pomniejszenia lub odmowy wypłaty odszkodowania czy zadośćuczynienia przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe.

Prawo na stoku narciarskim – czy ma podstawę prawną? Jaką moc prawną mają regulaminy zarządzających stokiem narciarskim? A co w przypadku wypadku? Co z dodatkowymi kosztami gdy przydarzy nam się popularna obecnie choroba na wyjeździe narciarskim za granicą? Czy można mieć na tą okoliczność ubezpieczenie i otrzymać zwrot tych kosztów? Na te i inne pytania odpowiedzi można znaleźć w poniższym nagraniu, bo najważniejsze jest bezpieczeństwo na stoku.

Zapraszam do oglądania.

Na  moim kanale YouTube pod nazwą „Po drodze z prawem” znajdziecie również filmy o innej tematyce.

Do zobaczenia online

Radca prawny z Lublina

 

Jeżeli szukasz pomocy prawnej, serdecznie zapraszam Cię do kontaktu. Odezwij się do mnie!

tel. +48 694 468 715mejl: kancelaria@anetabernat.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Bernat Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Bernat z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@anetabernat.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: